Історичне значення (Словник):
**Винобор**
Оособова назва Винобор зустрічається в двох латиномовних грамотах 1288 року з села Оросі (сучасна офіційна назва села - Oroszvär в комітаті Мошон). У ті часи на цих землях, за словами Л. Дзже, проживало також українське населення. Згідно з даними, одним із власників згаданого маєтку міг бути тоді східний слов'янин.
Якщо актуальна просторово-часова та етнічна ідентифікація цього антропоніма Винобор, яку підтверджують авторитетні історики та філологи Угорщини, відповідає дійсності, то Винобор однозначно є генетично слов'янською особовою назвою з первісним агентивним значенням 'особа, яка збирає виноград'. Невипадково в українських говорах сезон збору винограду досі називається винобрання, у словацькій мові – vinobranie, а в сербській – винобор.
**Вислав**
Слов'янське чоловіче ім'я Вислав складається з двох основ: Ви- (усічення давньої основи Вито- 'пан' або латинського vita 'життя') та основи -слав (слава). Отже, Вислав є усіченим варіантом давнього імені Vitoslav. Нині ім'я Vislav відоме серед хорватів.
На Пряшівщині в 1353 та 1773 роках в окрузі Стропків згадується село Вислава. Можливо, що цей топонім пов'язаний з гідронімом Вісла.