Ім'я Войнег виявлено серед графіті в СНСК у вигляді Войнєг. Це чоловіче ім'я, складене з двох основ. Препозиційна частина цього імені походить від іменника "вой" ('воїн', 'мужчина', 'боєць'), а постпозиційна - від давнього іменника "нєга" ('опіка', 'турбота'). Подібні імена з компонентом "-нєг" використовувалися серед усіх слов'ян. Наприклад, болгари мають ім'я Нєгослав, а давні серби і македонці - імена Добронєг і Войнєг.
В Україні існує патронім Войнєгов з 1453 року з міста Гирлов. Також є закарпатський оїконім 1479 року Mircze de Vajnak, що стосується села Вонігово та села Імстичово. Згодом антропооснова "Нєг-" в українців вийшла з активного вжитку, але залишила слід у таких оїконімах, як Ніговичі, Ніжиловичі, Ніжин, Чернігів, а в Карпатах - у стягненій формі назв села Вонігово (раніше Войнегов, що на Тячівщині).
«Якаюча» рефлексація ятя та зімкнена вимова кореневого приголосного /ґ/ в антропооснові Няґ- свідчать про болгарсько-волоське походження ім'я. На території Болгарії, Македонії і Сербії оїконіми з основою "Нєг-" функціонують і донині.